Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OT: jakou provizi mají pojišťováci

Jen ze zajímavosti,
nevíte někdo jakou mají provizi pojišťováci?

pokud pojistím rodinný dům, budu platit roční pojistné cca 4000,- jakou za to má ten pojišťovák provizi?
stačí mi to jen orientačně

díky moc

ja jsem nedávno uzavíral pojistku na auto proti krádeži.. a když jsme se bavili např o stavebku.. tk mi bylo řečeno že za uzavření stavebka ma borec 1-2% z cílové částky. Co já vím tak nejčastěji se uzavírají na 500tis.. takže za uzavření stavebka s cílovkou 500tis má pojišťovák 5 000,-.