Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OT: jakou provizi mají pojišťováci

Jen ze zajímavosti,
nevíte někdo jakou mají provizi pojišťováci?

pokud pojistím rodinný dům, budu platit roční pojistné cca 4000,- jakou za to má ten pojišťovák provizi?
stačí mi to jen orientačně

díky moc

ja jsem nedávno uzavíral pojistku na auto proti krádeži.. a když jsme se bavili např o stavebku.. tk mi bylo řečeno že za uzavření stavebka ma borec 1-2% z cílové částky. Co já vím tak nejčastěji se uzavírají na 500tis.. takže za uzavření stavebka s cílovkou 500tis má pojišťovák 5 000,-.

Dobrý den,ono je stavebko a stavebko,dělal jsem před lety Českomoravskou,provize se odvíjely na postavení poradce,měl jsem 50% poplatku,který činil jedno procento z cílové částky,takže pokud by byla cílová částka 500 000,tak jsem měl 2500kč.Ale dostat se na tento post chvilku trvá,začínal jsem na 15%,odvíjí se to na obratu.Dcera dělá pojišťovnictví a tam jsou podminky odměn zase jiné.