Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem woodcarver - rezaci / dlabaci / dlatovaci kotouc do flexy

Ahoj vsichni

tento vikend na Hobby vystave v Ceskych Budejovicich predvadeli dve firmy specialni kotouc na upinani do flexi brusky.
Kotouc umi delat zvlastni praci neco jako krizenec dlata a motorove pily. Da se s tim socharit, rezat, dlabat apod.
Bohuzel cena je privysoka a proto se chci zeptat tady jestli s tim nekdo mate zkusenosti a jestli nejsou nejake problemy.
Nevim jestli je mozno tady udelat odkaz, neni to kvuli reklame, spis kvuli tomu aby bylo videt o co jde.
Navic vypada ze to celosvetove delaj pouze tyto firmy.
www.kaindl-naradi.cz - distributor pro cechy
www.arbortech.com.au - australsky vyrobce

Budu vdecny za vsechny postrehy, moc me to nadchlo umi to velmi lehce delat velmi peknou praci.

Dusan Koval Kocis

Zdravím všechny dřevem načichlé. K těm kotoučům- mám spoustu nástrojů,opracovat dřevo se dá čímkoliv,ale na podložky pod trofeje jsou velký kotouče nevhodný. Používám minifrézku i elektrické dláto od Arbortechu a jsem s nima spokojen.Už si to bez nich ani nedovedu představit.
Teď používám Woodcarver INDUSTRIAL,dělám toho dost a ostření neřeším.Měl jsem před tím oba zmíněné a platí ,že menší je lepší-chlapi není to na řezání ,ale na dlabání.A ještě-když byl Kaindl první,proč zamrznul na jednom typu? Arbortech má daleko větší výběr a lepší nástroje

Mám Woodcarver Industrial. Dlabu s ním mísy, svícny, všechno možné. Spokojenost veliká. Jen už mám druhé zuby a třetí za cenu 1000 Kč pořizovat nechci. Poradíte někdo, kdo by byl schopný to nabrousit, nebo si mám radši koupit přímou mikrobrusku a brousit si tělíska sám? Díky. Jan