Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ceny pozemků -20% sleva

Ahoj,

nedávno si takhle sedím v práci a kolega mi řiká, že četl několik článků o tom, že nemovitosti se prodávají za cca o 20% nižší cenu než je uvedeno v inzerátech. Nikdy jsem pozemek nekupoval a hodlám koupit jen jeden (maximálně jednotky) a tudíš nemám vlastní vzorek - tedy bych se chtěl zeptat Vás, jestli tu někdo nějakou nemovitost kupoval a za jakou cenu (stačí relativně) k té prvně uvedené. Kolik jste vysmlouvali atd.

Jde mi jen o to, jestli si při prohlížení inzerátů mohu automaticky odčítat 20% a případně suveréně zavolat do relalitní kanceláře a vubec se jich na nic neptat a postavit je před to, že to kupuju o 20% níže než uvádí inzerát, jako před hotovou věc. 8-)

Já bych předně z toho kšeftu vynechal tu realitní kancelář. Těch 20 % bývá jejich provize. Takže pokud bude zájem o konkrétní nemovitost z nabídky realitní kanceláře, kouknout se na tu nemovitost do katastru nemovitostí, zjistit tam majitele a jednat přímo s majitelem.