Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem doporučte aku vrtačku

zdravim, potřebuju rychle sehnat aku vrtačku, nemam ani páru jakou a vůbec nic.. :-) prostě tohle téma jde to trochu mimo mě.. :-)

na začátek má být používaná při zateplování zděné, čtyřpatrové bytovky ale po dokončení už je na domácí vrtání a šroubování.. nechci žádnej absolutní šmejd ale cenu tak do 2000,- max. 3000,- ..
co jsem prochátel poradnu tak jsem našel témata stará téměr rok a více..
podmínkou jsou dvě baterie.. díky za rady

JJ, přesně tak, ono se řekne, vrtačka jako vrtačka, ale pokud jsi někdy vrtal třeba s Hiltinou, s ničím jiným už se ti pracovat chtít nebude...a do panelu je to s čímkoliv jiným jen utrpení, nedej bože s akuvrtačkou, mám k dispozici aku v ca 3xvyšší cenové skupině a ani tak bych s ní do panelu nešel, resp. šel - vrtajda nevydržela - s druhou nešel:-)