Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cihelný chodníček

Dobrý den, chtěl bych použít klasické plné cihly pro výstavbu chodníčků na zahradě. Nejsem si jist jejich trvanlivostí vůči povětrnostním vlivům. Případně jestli se pak cihelný chodníček nenatírá nějakou vodu odpuzující impregnací. Máte s tím někdo zkušenosti ? Děkuji za odpovědi.

tak toto je zajimava tema,

planuji udelat v prujezdu u domu, kde neprsi a nesnezi neco podobneho, ale z pudovek (cihla o tloustce asi 4cm).
Nebojuji s povetrnostnim vlyvem, spis se zatezi, jestli bude stacit pudovky usadit do pisku na uhutneny sterk, nebo je nutno delat beton. Toto rozhodnuti mne boli a myslim ze tady nekdo poradi.

Dekuji

DKK