Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupeni el.bojleru.

Potřebuji koupit elektrický bojler.V koupelne bude vana i sprcháč.Koupelnu budou používat 3 osoby.Bude připojen na noční proud.Bude stačit 125litru? Nebo radeji 160? A jakou značku? Jsou DRAŽICE nejlepší? Dík za vaše odpovědi.

3 chlapi je něco jiného, nežli 3 ženy,
pak ještě pouštíte do pračky a myčky teplou vodu? nebo na to nehledíte a ohříváte draze za denní proud.
Pak lze radit.
Osobně
Dražice 125 litrů, jiný nechci, žili jsme s manželkou a dvěma kluky. Jen asi 5x jsem pocítil nedostatek vody.
Řešil jsem to přihřátím boileru na denní proud.