Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupeni el.bojleru.

Potřebuji koupit elektrický bojler.V koupelne bude vana i sprcháč.Koupelnu budou používat 3 osoby.Bude připojen na noční proud.Bude stačit 125litru? Nebo radeji 160? A jakou značku? Jsou DRAŽICE nejlepší? Dík za vaše odpovědi.

3 chlapi je něco jiného, nežli 3 ženy,
pak ještě pouštíte do pračky a myčky teplou vodu? nebo na to nehledíte a ohříváte draze za denní proud.
Pak lze radit.
Osobně
Dražice 125 litrů, jiný nechci, žili jsme s manželkou a dvěma kluky. Jen asi 5x jsem pocítil nedostatek vody.
Řešil jsem to přihřátím boileru na denní proud.

Doporucuji Drazice. Kamarad koupil za poslednich 10 let uz treti boiler od jinych znacek a ja mam Drazicky uz 10 let a drzi. Co se tyce objemu zalezi jaky tarif na "nocni proud" mate. To se pohybuje od 6 hodin levneho proudu az po 20 hodin. Cim vice hodin levneho proudu, tim mensi boiler bych dal.