Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hlučné radiátory

Ahoj
Potřeboval bych od vás poradit: Mám nové centrální topení v bytě a dva radiátory které jsou nejdál od el.kotle vydávají hluk jako kdyby v nich tekla voda.Nemá někdo s takovým problémem zkušenosti a poradil by mě jak odstranit? Předem děkuji.

Ahoj, u nás to dělají radiátorové kohouty. Mají nižší průtok, nežli předchozí (starší). Pomůže výměna za odpovídající. Zvuk vydává voda poháněná čerpadlem. Šlo ale o souvislé syčení. Nevím, jestli slyšíte takový zvuk?