Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem plynový kotel či wawky

Ahoj,

řeším plynové topení u staršího domku. kde plyn je na hranici pozemku a nevím zda plynové topení s kotlem a nebo wawky. Nemám s tím zkušenosti, ale dle nákladů na pořízení se zdají výhodnější wawky. Jedná se o dva pokoje v přízemí a později dva v podkrový.

Díky za názory.

Ani jedno.
Kotel na plyn -náklady se nikdy nevrátí, problémy v létě s teplou vodou atd.
Gamaty... 75% tepla jde ven, nesmí se používat v obytných místnostech, vlhko, zima, smrad...

Spíš bych volil kotel na TP a hotovka. Letos tady bylo po povodních dřeva na 3 roky pro každého...

Od plynu co nejdál.