Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Schování kabelů od TV

Ahoj,

nainstaloval jsem si nově televizi v ložnici a rád bych nějak schoval kabely, co od ní vedou po zdi dolů, mohl by mi někdo prosím poradit? Nevím, pod čím to hledat. Stačil by jakýsi gumový obal nebo něco podobného. Případně bych ještě rád schoval do nějakého "obalu" či "krunýře" rozbočovač.

Díky

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
A není přímo něco jako "gumový" obal? Prostě né žádná lišta? :) .. že bych víc kabelů schoval do jak…
ne 07.10.2010 23:26
ne
např. "izolačka" ;-) určitě něco bude, stačí se pozeptat v obchodě s elektromateriálem, doporučí ti… nový
rychlik91 07.10.2010 23:35
rychlik91
Ja to řeším tímto. svazkovaci-spiraly nový
mik.miky 08.10.2010 06:38
mik.miky
Jo, taky jsem si koupil balík, sice to kábly neschová, ale pěkně spojí a není tam z toho pavouk. Mám… poslední
Prasak 08.10.2010 08:27
Prasak

např. "izolačka" ;-) určitě něco bude, stačí se pozeptat v obchodě s elektromateriálem, doporučí ti nejlepší variantu.. ale lištám bych se nebránil, mam je po chodbách, bílé lišty na bílé zdi nejsou prakticky vidět a hlavně je možno je přilepit kamkoliv takže nepřekáží.. :-)

Jo, taky jsem si koupil balík, sice to kábly neschová, ale pěkně spojí a není tam z toho pavouk. Mám tím vysvazkovaný kabely za počítačem a nějaký za TV, který nejsou schovaný v liště. Líp se pod tím uklízí.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru