Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Schování kabelů od TV

Ahoj,

nainstaloval jsem si nově televizi v ložnici a rád bych nějak schoval kabely, co od ní vedou po zdi dolů, mohl by mi někdo prosím poradit? Nevím, pod čím to hledat. Stačil by jakýsi gumový obal nebo něco podobného. Případně bych ještě rád schoval do nějakého "obalu" či "krunýře" rozbočovač.

Díky

Já mám TV v ložnici na konzoli v rohu u stropu a káble jsem choval do kabelové lišty, lištu jsem přichytil do rohu. Je bílá, na bílé stěně to není ani moc vidět. Lištu koupíš v obchodě s elektromateriálem.
Podobnou lištu, jenže trochu větší, jsem dal dolů na stěnu za TV stolek v obýváku - mám tam TV, reciver, počítač na filmy a sloupový repráky - a všechny kabely jsem narval do té lišty, takže se neválí po zemi a není problém pod tím uklidit.
Lišty stojí pár korun, myslím, že asi 30Kč za dvojmetrovou lištu.

např. "izolačka" ;-) určitě něco bude, stačí se pozeptat v obchodě s elektromateriálem, doporučí ti nejlepší variantu.. ale lištám bych se nebránil, mam je po chodbách, bílé lišty na bílé zdi nejsou prakticky vidět a hlavně je možno je přilepit kamkoliv takže nepřekáží.. :-)