Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dostatečný komín?

Zdravim, přemýšlel jsem,že bych vytápěl přístavek u domu kamny s výkonem do 10kW,ale nevim jestli to ten komín zvládne,délka komínu bude asi 3,5m,uvnitř je jako nový,ale není nijak vyvložkován... můžete poradit co s tím? kominíka jsem už volal,ale nemá čas dřív jak za měsíc a já bych to rád nějak řešil už teď.Díky za rady

Mám úplně obyčejný komín cca 4,5 metrů z bílých cihel 16krát 16cm bez vložky na tuhá paliva s výkonem pece určitě víc než 20kw a žádné problémy s ním nemám a to dost často do něho dávám i Bursíkovy koule(petka plná pilin doletá vyjetým olejem ).