Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nové auto

zdravím,mám favorita 94 rok,chci si koupit ojeté auto jiné značky,líbí se mi vw sharan,nebo ford galaxy,někteří známí mě odrazují,prý tyto auta jsou poruchové,drahé opravy,mám si sehnat údajně octavii,poraďte,jakou ojetinu si koupit,aby pak nebyl drahý servis,menší poruchovost a na co si dát pozor,1,6 nebo 1,9 benzín nebo diesel,motor výkon 55-postačí nebo víc??dík za info.

To by mě zajímalo, z jakého důvodu nebrat..? Máme za 330t bez DPH picasso new model v plné výbavě, 1,6HDI 80kW, jezdíme ne pomalu za 6 litrů a auto funguje bez problémů.. Ty kecy, jak to nebo ono auto nebrat může vypouštět jenom trouba, který o autech nic moc neví, tím spíš v době, kdy pro všechny automobilky vyrábí všechno pár výrobců..