Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pattex Total Fix PL 700

Zdravím, dnes jsem v misntím OBI zakoupil tohle ne moc levné lepidlo, potěšen doporučením prodavače a jistý si tím že konečně slepím něco co by mohlo držet na "věky" o to větší bylo mé zklamání když jsem kartuš otevřel, lepidlo je doslova tuhe jako plastelína či psí hovno, sotva a velmi ztěžka jde vytlačit bez nástavce, s ním by to bylo už asi zcela nemožné, tedy dotaz, jakou konzistenci toto má mít? mám obavy že mi v OBI prodali nejaký šmejd nebo že to je vyschlé, máte někdo s tímto lepidlem zkušenosti?

Mno. Použil jsem několik různých tekutých hřebíků a šroubů. Většinou mi nedrželo nic. Co drželo, po čase stejně dozrálo a opadalo. Moje důvěra v tekuté hřebíky je silně otřesena. Zkus něco od Den Braven, to je snad jediná kvalitní firma. Co potřebuješ lepit?