Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pattex Total Fix PL 700

Zdravím, dnes jsem v misntím OBI zakoupil tohle ne moc levné lepidlo, potěšen doporučením prodavače a jistý si tím že konečně slepím něco co by mohlo držet na "věky" o to větší bylo mé zklamání když jsem kartuš otevřel, lepidlo je doslova tuhe jako plastelína či psí hovno, sotva a velmi ztěžka jde vytlačit bez nástavce, s ním by to bylo už asi zcela nemožné, tedy dotaz, jakou konzistenci toto má mít? mám obavy že mi v OBI prodali nejaký šmejd nebo že to je vyschlé, máte někdo s tímto lepidlem zkušenosti?

Ten blemc má mít tuhost podobnou jako chemoprén, lepidlo je na tomtéž základě a proto stejně prdlajs lepí i ve správné konzistenci. Jestli to nelze vydolovat mírným tlakem pistole na kartuš, je staré a vyschlé, vhodné pouze k omlácení o hlavu prodejci. Na horním (dolním) okraji kartuše bývá vytečkováno datum spotřeby.

Jj, na praci s pistoli se to nehodi, je prilis tuhe, tedy pomoci sroubovaciho nastavce neni aplikovatelne vubec, zarazi mne ovsem ze datum vyroby uvedene na kartusi je 5.1.2010 a datum spotreby je 18 mesicu, tedy by to melo byt v poradku, ale neni, cert vi ale proc, no v kazdem pripade to pujdu vratit, jak se na to budou tvarit netusim.

Penize jsou ve srajtofli, takze je to v klidu, v OBI ochota a zadny problem, jen mne zarazi co jsem to vlastne koupil za predrazenou znackovou sracku, je mozne ze expedice vyrobce nebo dodavatel nejakym zpusobem polepil a potiskl stare kartuse aby to prodal? Prodavac v OBI totiz otevrel dalsi a navlas vse stejne, nepouzitelne, evidentne vyschle. U nas bych se nedivil nicemu...

Jj, v OBI, Horním Bachu, Bau* a podobných hyper super nebývá problém s reklamací, asi vědí co prodávají za zmetky. Spíš než přetisk data výroby bych to tipoval na totální nepoužitelnou sračku už z výroby, blbé kartuše které v tom mačkadle netěsní a těkavé rozpouštědlo vyschne velmi záhy. Tak se to snaží prodat, von se někdo najde, co mávne rukou a nebude to reklamovat.

Mno. Použil jsem několik různých tekutých hřebíků a šroubů. Většinou mi nedrželo nic. Co drželo, po čase stejně dozrálo a opadalo. Moje důvěra v tekuté hřebíky je silně otřesena. Zkus něco od Den Braven, to je snad jediná kvalitní firma. Co potřebuješ lepit?