Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto základová deska

Dobry den

chci na chalupě udělat kůlnu na dřevo a topný material a momentálně řeším kolik čeho budu potřebovat na základovou desku 3 x 3,5m s výška 15 ? cm dokázal by mi někdo zběhlý říct cca kolik bude potřeba štěrku a cementu ?
děkují

když je řeč o písku.. k čemu ten ?
psál jsme do betonarky, za dopravu už namíchaného betonu chcou 700 což bych dal za dovoz štěrku atd...
takže přemýšlím že si to rovnou nechám takhle dovézt
ještě otázka co bude stát ten beton

když cena bude cca stejná mělo by beton vyjít na nějakých 3500 tedy
pokud tedy dobře počítám je jedno jestli se s tím budu doma plácat v míchačce nebo si to nechám dovézt

proč jsem se nezeptal hned v betonárce ? počital jsem s tím, že minimální odběr bude míchačka, není tomu tak, tady maji stanovena 0,25m3 ale dovoz se platí za celou míchačku

Zkus se spis poptat po avii a vzit zavlhlej misto tekutyho domichacovyho. Dela se s tim lip. Jedna avie mirne prelozena je 1.25m^3, takze kdyz se malinko uskrovnis s tlouskou, tak ti to vyjde akurat.
Jinak doma je to nepatrne levnejsi, ale podle me se to nevyplati. Takhle zaplatis tak o 100Kc vic a usetris si nekolik hodin casu.