Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Betonování podlah v domě a složení

Ahojte, koupil jsem si dome a ten měl dole ještě dvě hliněné podlahy a na nich jen desky a parkety. Vše šlo ppyč a teď se snažím vyovzit hlínu. Otázkou je kolik vyvozit a v jakém pořádí a vrsvtách dělat betonovou. Chci abych dal na hlínu cca 5cm botonové vrstvy , pak izolaci (svařil s izolací okolo stěn) , pak polystyren pro zateplení ale to nevím jakou šířku 7mm? , a na to potom beton s karisítí pro pevnost ale kolik zase tlušťku? Pokud můžete odsouhlaste mě jednotlivé vrstvy a por´dte jak je dělat širok popř. jiné vychytávky. Např, poměr pro beton.

Vcelku je postup správný,ale na hlínu bych nasypal 10 - 15 cm štěrku.na něj jen na srovnání betonový potěr.Pak hydroizolaci a natu pak 2 x 7 - 2 x 10 cm polystyren.Na něj nakonec 6 - 7 cm beton s karisítí a pokračovat s podlahou
Pokud chceš být progresivní,proveď celou podlahu na beton z Rigiduru.
JABRAKA