Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nastavit správně termostat Auraton 2000

Poradíte jak nastavit termostat na následné vyhřívání?

pondělí až pátek:

od 4H30 do 6H - teplota 25°C
od 6H do 15H30 - teplota úsporná - je nastavená na 18? nikdo nebude doma tak není to moc?
od 15H30 do 20H - teplota 22°C (děti přijdou o pul páté tak hodina na vytopení stačí?)
zbytek dne zase úsporná

já se s tím termostatem nemůžu domluvit, nevím ani jak si mám zkontrolovat na kolik je nastavená komfortní a úsporná teplota ? Mám tu od výrobce návod k použití ale nějak mi to nejde

díky za pomoc
Denisa

Velký výběr zahradních stolů a dalšího zahradního nábytku na Favi.cz (inzerce) (reklama)

Zdravim Vás,

chtěl bych si ověřit informaci. Nastavil jsem termostat (myslím si, že dobře, na předchozím bytě jsme měli ten stejný).
Termostat by měl topit, ikonka na pozic 8 se točí (větrník).
Kotel je ovládán dálkově, na přijímači je napsáno Auraton RX a krabička má 2 diody (červená a zelená). Ovšem nesvítí ani jedna.

Je přijímač rozbitý?
Pokud ano, dá se koupit samostatně, nikde jsem jej nenašel.