Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Kde v Praze sehnat nejlevněji dřevo ?

Ahoj. Chci si opravit rošt resp. jej celý vyrobit nový. A když jsem zkalkuloval cenu za dřevo v OBI(kde jsem jinak spokojeně nakoupil ostatní potřebné věci a obsluha byla více než ochotná - což se v ČR vidí málokdy), vyšlo by mě to (ale mám docela spotřebu, chci ho hodně na těsno a na dvakrát - protože požadovaná tlouška není k dispozici) na cca 4000,- což opravdu není daleko do celé nové postele. Chci se zeptat, zda nemáte někdo tip, kde koupit dřevo výrazně levněji?

Hele Pragl nevim, ja sem Plzenskej, ale drevo maji v kazdym drevoprodeji levnejsi nez v OBI(a to ma z tech ruznejch baubau nejrozumnejsi ceny). Priklad: preklizka obi 4mm truhlarska borova trivrsva c/c 350kc/m^2, jafholz 12mm vodeodolna brezova devitivrsva cp/cp 500kc/deska(3m^2). O takovejch vecech jako coulovy smrkovy prkna nemluve - naposled sem je kupoval za 2700kc/m^3 - v obi by vysli minimalne na desitku.
Pogoogli drevoprodej a nedej se odradit katastrofalnima webovkama co ma naprosta vetsina drevoprodeju. Zavolej, zeptej se a bude to.