Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Porucha pračky Electrolux

Dobrý večer,máme pračku Electrolux s horním plněním,která se zastaví při cyklu praní a na cyklus ždímaní se už nespustí,jen samostatným nastavením.Má elektronický regulátor jehož desku jsem nechal přepájet,vyměnili jsme čerpadlo,ale pořád je nefunkční.Co by to mohlo být?

Dobry vecer potrebuji poradit......pracka zapnuta na 60stupnu program na bile pradlo ....pracka zacala normalne prat,voda napoustela,zacala nahrivat ...a pak konec kontolky sviti tak jak maji v programu poruchu hlavni tlacitko nehlasi jen hlabe huci pracka ....vypusteni vody ,odstredovani nic nesepne
....tyden pred tim vycisteny filtr ....vcem muze byt problem

takto polozena otazka se neda zodpovedet - je to jako "jel jsem autem a najednou se to zastavilo, nevite cim by to mohlo byt?"
takze prvnim krokem je napsat presny typ pracky. pak muzeme najit servisni manual, hodit to do diagnostickyho rezimu a zjistit cislo chyby. Pak v servisnim manualu treba najdeme reseni...