Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ceny pevních paliv ?

Mám dotaz pro místní matematiky ,ted se zhruba prodává 1(kubík ?) koksu za 1000kč,zajímalo by mě kolik potom stojí asi 1kg koksu kč ? Dá se to nějak zhruba spočítat ? Dík

Mám takové tuchy že budeš takový ten starý prd co všechno ví a všude byl takže tu třeba už taky dlouho radit nebudeš.Mimochodem,všiml jsi si že vždycky když se objěví nĚjaký blbec co nemá co říct nebo poradit tak řeší ve slovech I Y 8-)

...Mimochodem,všiml jsi si že vždycky když se objěví nĚjaký blbec co nemá co říct nebo poradit tak řeší ve slovech I Y

Ne. Pokud se tu vždycky objeví nějaký blbec, tak jedinou věcí co dělá je, že si masíruje ubohé ego a radí koko.iny.
V tvém případě by se rozhodně nejednalo o I Y, ale matematiku 3. třídy.