Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ceny pevních paliv ?

Mám dotaz pro místní matematiky ,ted se zhruba prodává 1(kubík ?) koksu za 1000kč,zajímalo by mě kolik potom stojí asi 1kg koksu kč ? Dá se to nějak zhruba spočítat ? Dík

1) osobne si myslim ze ta cena je za tunu, pripadne za metrak. Ale napsal si kubik, tak sem i to vygooglil a spocital.
2) Koks je mnohem lepsi palivo nez huhli. Tak by mel bejt drazsi. Hnedy uhli orech se prodava cca 3600 za tunu, takze 5kc/kg koksu je docela ocekavana cena. Za korunu bych ho snad koupil i ja, a to s nim opravdu nemam kde topit.
3) OT: pokud na nej nemas kamna, tak je ti +- k nicemu. Kamna na uhli ti to pravdepodobne kvuli vyssi teplote horeni poskodi.

Mám takové tuchy že budeš takový ten starý prd co všechno ví a všude byl takže tu třeba už taky dlouho radit nebudeš.Mimochodem,všiml jsi si že vždycky když se objěví nĚjaký blbec co nemá co říct nebo poradit tak řeší ve slovech I Y 8-)

...Mimochodem,všiml jsi si že vždycky když se objěví nĚjaký blbec co nemá co říct nebo poradit tak řeší ve slovech I Y

Ne. Pokud se tu vždycky objeví nějaký blbec, tak jedinou věcí co dělá je, že si masíruje ubohé ego a radí koko.iny.
V tvém případě by se rozhodně nejednalo o I Y, ale matematiku 3. třídy.

Travka to je svinstvo, po tý to jede samo! :))

Pajoš - odpověď už padla přede mnou.
Na gramatiku tvé na etapy psané slohové práce jsem nepoukazoval. Jen na ty úvahy a otázky. Chlape kdyby ses zamyslel a vzpomněl si na fyziku ze základky, tak bys to snad na papír dal, ale možná tě moc přeceňuju. :-)