Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký satelitní komplet?

Zdravím. Do dnešního dne používám přípojku kabelové televize, ale chci ji zrušit, protože ji pořád zdražují a vyplatí se mi nějaký satelit. Vůbec nemám ponětí, jak nebo z čeho vybírat apod. Proto jsem tady, abyste mi poradili jaký koupit.
Mělo by tám být co nejvíce českých i slovenských programů-bez nějakého placeného balíčku, pro 2TV a s cenou cca do 6000,-
Děkuji

Mělo by tám být co nejvíce českých i slovenských programů-bez nějakého placeného balíčku, pro 2TV a s cenou cca do 6000,-

Tak ta požiadavka pre 2 prímače, značí 2x satelitný prímač + 2x karta + nejaké ďalšie komponenty, 6 000 to teda určite nebude.

Alebo 2 sat. prímače kúsok drahšie, kvalitnejšie s funkciou "zdielanie karty" + 1 karta + nejaké komponenty, 6 000 to tiež asi nebude.

Navštív miestneho predajcu sat. techniky dostaneš podrobné ceny, prípadne si tie ceny vyhladaj sám. No musíš úplne presne vedieť čo chceš a čo potrebuješ kúpiť.