Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Řezání slinuté dlazby.

Poradte mě čim nejlépe řezat slinutou dlažbu?Řezacku nemám.Kvuli jedné akci se mě nechce kupovat.Budu pokladat asi 20m2.

A ještě jeden dotaz: jaké lepidlo bude nejrozumější.Někde jsem četl,že je vhodné rozlivane flexi lepidlo.Ona ta dlazba bude totiž i na stěnach. Format 60x30.

Dik za rady.:-)

Nyní jsem řešil podobný problém , kdy mi klasická řezačka nedokázala uřezat slinutou dlažbu a nechtělo se mi investovat závratné částky do řezačky a rozhodoval jsem se mezi zapůjčením a koupi nové řezačky.. Nakonec jsem našel na netu obchod kde prodávájí za rozumnou cenu Stolní kotoučovou pilu na dlažbu (Lehká, přenosná, hladké a přesné řezání dlaždic s možností náklonu stolu až 45°.Pila je vybavena vodní nádrží.)
tady je odkaz: http://www.hobynaradi.cz/index.php?main_page=produ ct_info&cPath=97_209_211&products_id=328

jedná se o šikovnou věc s přesným řezem a hlavně bez prachu!!
na vyřezání dir už jen folframový vrták , nebo diamantový kotouč do úhlové brusky..