Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Cena výměny baterky v hodinkách

Ahoj, prosim vás, hledal jsem všude, i strejdy Googla jsem se zeptal, ale nikde jsem nenašel, kolik stojí taková výměna betrie v hodinkách. Pokud s tím máte nějaké zkušenosti, napiště prosím. Díky.

Koupil jsem si Tissoty kde pohybem ruky dobíjíš akumulátor a ten hodinky. Když mi po letech přestaly po odložení na dva dny jít, tak jsem dal vyměnit akumulátor a vyvrátil jsem se při 600,- . Když jsem je kupoval, tak mi museli objednat jeden dílek řetízku na prodloužení. Za 350,- jsem měl radost. :-( Ještě jsem ale neupravoval čas, jen datum. To tedy umí.