Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Cena výměny baterky v hodinkách

Ahoj, prosim vás, hledal jsem všude, i strejdy Googla jsem se zeptal, ale nikde jsem nenašel, kolik stojí taková výměna betrie v hodinkách. Pokud s tím máte nějaké zkušenosti, napiště prosím. Díky.

No jo, už málo lidí nosí hodinky, kdekdo má místo hodinek mobil (i já), tak museli hodináři zvednout ceny, aby se uživili.
To je jak naše místní vodárenská společnost - je tu drahá voda, tak lidi vodou šetří. Vodárny zvedly cenu vody, protože lidi šetří a vodárny nemaj prachy. No a lidi zase vodou šetří... (už platíme ase 74Kč za kubík, ale to sem nepatří).

Kdybych si vzpomněl, jak se to jmenuje, dal bych sem link rovnou - takhle jsem musel počkat na Karla. ;-)
Mám přesně toto - i s náhradní jehlou.
Mimochodem - zatím jsem nepochopil, proč ta věc vyjde na cca 80 korun i s poštovným z Číny, zatímco když posílám balík do 10 km vzdáleného města, dám jen za poštovné 40kč. :-x

Koupil jsem si Tissoty kde pohybem ruky dobíjíš akumulátor a ten hodinky. Když mi po letech přestaly po odložení na dva dny jít, tak jsem dal vyměnit akumulátor a vyvrátil jsem se při 600,- . Když jsem je kupoval, tak mi museli objednat jeden dílek řetízku na prodloužení. Za 350,- jsem měl radost. :-( Ještě jsem ale neupravoval čas, jen datum. To tedy umí.