Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podvodnik na bazose

dobry den,

Mam velmi neprijemu skusenost z bazosu jeden EXPERT pisal ze je mobil bez vady ze je 100% funkcny iba poskrabany mierne kryt ale skoro ako novy....a to doslova.

Velmi som sa tesil na tento mobil tak som ho kupil a cakalo ma nemile prekvapenie......mobil bol absolutne doskrabany v zivote som nieco tak rozbite nevidel krytka na fotaku bola uplne osuchana kryt totalne rozbity doskrabany a displej tam uz skoro nic nebolo vidno a tlacilda totalne vysuchane ako keby mal 150 rokov....bol dolepeny lepiacou paskou aby sa nerozpadol no totalne do srotu...ale ok ja som mal novy kryt kupeny a pisal mi ze je zniceny hoci bol totalne rozbity ale to by som bral.......ALE KED SOM HO ZAPOL myslel som ze ho zabijem...na displeji je CIERNA BODKA ako keby ho niecim extremne silno stlacil a tym znehodnotil displej cize asi 1 cm bodka je na displeji a tym padom je takmer nepouzitelny...otom sa predavajuci ani nahodou nevyjaril hoci som sa ho nato v maily pytal pisal ze je 100% funkcny potom som mu slusne napisal aby mi vratil peniaze a on napisal prekvapene "je tam cierna bodka a co ja stym ja som otom nevedel" mam ho chut roztrhnut...

co mam stym robit snim sa dohodnut neda 20 euro je premna dost predsa som nezaplatil zato aby som mal doma nie mobil ale dolepeny srot..porsim pomozte mam sa obratit na SOI (slovensku obchodnu inspekciu) alebo na policiu a ak na policiu co im mam povedat ved to nieje velka suma

vopred Vam dakujem dufam ze mi pomozete stym lebo som ZUFALY :(

PRIKLADAM FOTO ALE V REALE VYZERA STO KRAT HORSIE TO MI VERTE !!!

jeho meno: Miroslav Šoltys, Bardejov

Moc ti neporadím ,ale řeknu ti jak to řeší někteří jedinci...............Mám kamaráda motorkáře ,kterého taky nějaký výlupek napálil na aukru,kdy mu prodal zánovní vrtačku za 500kč (byla nefunkční).Pokus o nějakou domluvu byl marný,výlupek přestal komunikovat.Tak si kamarád jednoho pěkného slunného dne udělal výlet na motocyklu cca 250km. Když se vrátil ,tak mi pověděl že výlupek měl pěkný domeček s novýma plastovýma oknama a jen tak mimochodem s mírným úsměvem se mě zeptal kolik může stát výměna 3kusů dvojitých oken ?

JÉÉÉÉÉÉÉ, největší legrace na vojně byla ,když se do sebe dostali východňári a vzájemně si nadávali do poje*aných križovatek, rusnákov a podobných.
Půl roku v Michalovcích, Kolkáreň, Zemplín, Zámecká vinárna, Bílá hora.