Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podvodnik na bazose

dobry den,

Mam velmi neprijemu skusenost z bazosu jeden EXPERT pisal ze je mobil bez vady ze je 100% funkcny iba poskrabany mierne kryt ale skoro ako novy....a to doslova.

Velmi som sa tesil na tento mobil tak som ho kupil a cakalo ma nemile prekvapenie......mobil bol absolutne doskrabany v zivote som nieco tak rozbite nevidel krytka na fotaku bola uplne osuchana kryt totalne rozbity doskrabany a displej tam uz skoro nic nebolo vidno a tlacilda totalne vysuchane ako keby mal 150 rokov....bol dolepeny lepiacou paskou aby sa nerozpadol no totalne do srotu...ale ok ja som mal novy kryt kupeny a pisal mi ze je zniceny hoci bol totalne rozbity ale to by som bral.......ALE KED SOM HO ZAPOL myslel som ze ho zabijem...na displeji je CIERNA BODKA ako keby ho niecim extremne silno stlacil a tym znehodnotil displej cize asi 1 cm bodka je na displeji a tym padom je takmer nepouzitelny...otom sa predavajuci ani nahodou nevyjaril hoci som sa ho nato v maily pytal pisal ze je 100% funkcny potom som mu slusne napisal aby mi vratil peniaze a on napisal prekvapene "je tam cierna bodka a co ja stym ja som otom nevedel" mam ho chut roztrhnut...

co mam stym robit snim sa dohodnut neda 20 euro je premna dost predsa som nezaplatil zato aby som mal doma nie mobil ale dolepeny srot..porsim pomozte mam sa obratit na SOI (slovensku obchodnu inspekciu) alebo na policiu a ak na policiu co im mam povedat ved to nieje velka suma

vopred Vam dakujem dufam ze mi pomozete stym lebo som ZUFALY :(

PRIKLADAM FOTO ALE V REALE VYZERA STO KRAT HORSIE TO MI VERTE !!!

jeho meno: Miroslav Šoltys, Bardejov

Nepříjemná věc... Byly u inzerátu fotky? Máte schovanou mailovou komunikaci?
Pokud škoda nebude vyšší než určitá částka (v ČR 5000,- Kč), tak se tím policie zabývat nebude a předá to přestupkové komisi místně příslušného městského úřadu, ta ale může maximálně uložit pokutu; jinak je bezzubá. Lze se ještě nároků domáhat soudně, ale vzhledem k tomu, že jde o 20 EUR, tak to nemá smysl.
Těžko něco radit, zkuste mu pohrozit policií...

nie nenechal ale aj tak kto by posielal fotky zapnuteho mobilu ci tma je cierna bodka alebo nie ved to by ma ani nenapadlo ze moze byt taka chyba mne poskrabany kryt nevadi absolutne nie preto som si nenchal poslat fotky predem....tym by sa nic nevyriesilo lebo urcite by aj tak neposlal fotky so zapnutym mobilom to nikto nerobi

12. Bol som podvedený, ako postupovať?
Podajte trestné oznámenie. Môžete ho podať ústne alebo písomne na ktoromkoľvek oddelení Policajného zboru alebo prokuratúre. Tieto orgány sú povinné oznámenie prijať a bez meškania vec vyšetriť. V trestnom oznámení popíšte, čo sa presne stalo (kedy, kde a kto sa trestného činu dopustil). Priložte kópiu inzerátu, vytlačenú e-mailovú korešpondenciu a doklad o zaplatení. Nezabudnite udať, že chcete byť informovaní o vykonaných opatreniach.
Na stránkach Bazoš.sk napíšte inzerentovi negatívne hodnotenie, kde popíšete čo presne sa Vám stalo.
otazky.php

Je otázka jestli se vyplatí to běhání kvůli 20€, které asi stejně nedostanete. Každopádně ale je dobré informovat ostatní.

No co, máš poučení pro příště, kdy si necháš poslat fotky předmětu a aby to bylo jistější, požádáš ho o nějakej předmět k té věci, třeba dvě konkrétní mince, aby ty fotky nemohl stáhnout z internetu.
Já už se dvakrát taky spálil, poprvé, když chlapík nevěděl rozdíl mezi AGP a PCIe kartou a samozřejmě mi poslal to, co jsem nechtěl - no střelil jsem to dál.
A podruhý mi jeden **** na Aukru poslal polofunkční foťák. No za 6 stovek se s ním soudit nebudu.

Ale pokud s tím opravdu chceš něco dělat, zajdi si za advokátem, ten ti přesně poví, jaký jsou šance. Pokud je advokát lidumil, poví ti to zadarmo. Pokud je to vydřiduch, tak stojí (v ČR) až pětikilo na hodinu. Zeptej se známých v okolí, jestli ti někoho nedoporučí, v každým městě je jich jak naváto (zvláště okresní města, kde je i soud).

zajdi si za advokátem, ten ti přesně poví, jaký jsou šance. Pokud je advokát lidumil, poví ti to zadarmo. Pokud je to vydřiduch, tak stojí (v ČR) až pětikilo na hodinu.

Advokát je všade vydriduch, ošklbe ťa viac ako ten podvodník čo ti poslal mobil zo smetiaka vytiahnutý. Urobil si blbosť, už vieš že sviniari sú okolo a nie len vo filme. Vitaj v realite sveta.

Moc ti neporadím ,ale řeknu ti jak to řeší někteří jedinci...............Mám kamaráda motorkáře ,kterého taky nějaký výlupek napálil na aukru,kdy mu prodal zánovní vrtačku za 500kč (byla nefunkční).Pokus o nějakou domluvu byl marný,výlupek přestal komunikovat.Tak si kamarád jednoho pěkného slunného dne udělal výlet na motocyklu cca 250km. Když se vrátil ,tak mi pověděl že výlupek měl pěkný domeček s novýma plastovýma oknama a jen tak mimochodem s mírným úsměvem se mě zeptal kolik může stát výměna 3kusů dvojitých oken ?

JÉÉÉÉÉÉÉ, největší legrace na vojně byla ,když se do sebe dostali východňári a vzájemně si nadávali do poje*aných križovatek, rusnákov a podobných.
Půl roku v Michalovcích, Kolkáreň, Zemplín, Zámecká vinárna, Bílá hora.

Tohle byla jednou moje poslední možnost dostat zpět kradené věci od romských spoluobčanů. I když se přesně vědělo, kde se věci nacházejí a kdo je vzal, policie nechtěla nic řešit. Vzala jsem dva ranaře a jejich dvě dogy. Stačila ústní domluva před barákem (pozor na vniknutí dovnitř) a specifikace místa, kde kradené věci do určité doby budou. A povedlo se.

Uz mi prestal aj odpovedat na e-mail odkedy som mu pohrozil policiou zeby sa nato vykaslal a s pokojnym svedomim isiel spat alebo sa po*ral od strachu ????

je to urcite nejaky "nast" rocny hajzel lebo v kontaktoch som nasiel jeho kontkat "foter" ktory aj uvadza v inerate chudak jeho otec ked sam syn nevie dat ani svoje cislo ale mne jedno otec syn vybavim si to s obidvoma najprv tleefonicky a ak budem nuteny tak aj rucne uz ma prechadza trpezlivost hoci by som to tu nemal pisat ale mam kamaratov v slovenskej pospolistosti tak ich nanho poslem ak sa nedohodneme nech si zapamata koho oklamal az do konca zivota