Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cementový potěr - cementové mlíčko - dreveny rost

Dobry den

potrebuji polozit tramovy rost pod drevenou podlahu. Rost je z tramku 8x8cm a v delce 4 metry mi na betonove podlaze vzniknul pod tramkama takovy lavor. Jedna ceste je vyklinkovat, vypodlozit.
Napadlo mne ale vyspravit pouze lokalne pod tramkama nerovnosti bud lepidlem na obklady a nebo rozdelat cement s ostrym piskem na kasi a podlejt to tam.
Je to mozne? Nebude se to drolit? Bude to dostatecne pevne?
Mezery mezi podlahou a tramkama jsou v rozpeti cca do 3cm.
Dekuji moc za radu

DKK

Vyklínovat, plácnout kolem toho koláče betonu a lžící beton narvat pod to. Beton jen zavlhlý. Celé se to pak stáhne nejlépe vrutama přes tu dřevěnou podlahu (fošny mebo OSB desky?). Když to bude stažené, ani se to nehne. Před tím nezapomeň dřevo ošetřit proti houbám a hmyzu, když už to budeš mít rozebrané.

Pokud to budes inpregnovat, dbej na to, aby drevo bylo vyschle. Pokud tam das drevo ktere neni dostatecne vyschle, bude sesichat a muze se tam udelat puklina. V teto pukline nebude zadna inpregnacni latka a drevomorka a tesarik si uzije sve.