Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnova obkladaciek v kupelni

Po 2.5 roku co sme prerabali byt mi spadli obkladacky v kupelni (pritom mi to robil profesionalny murar). Teda par, ale bolo mi povedane, ze musim strhnut vsetky. Dalsie sa uz oduvaju, niektore drzia dobre. Problem je, ze cez par obkladaciek mam drevenne policky prilepene silikonom (cize bude velky problem ich dostat odtial neposkodene, cez niektore visi velka stropna skrinka, cez dalsie ide umyvadlo, sprcha, drziak na nu...atd.
Otazka znie, pri odpadnuti obkladaciek v kupelni je naozaj nutne strhnut aj vsetky ostatne, oskrabat kleber az na jadro a takto nahadzovat komplet nanovo vsetky ostatne alebo je mozne nechat tie tazko demontovatelne, pripadne tie dobre drziace a ostatne nanovo nahodit?

Jak se dívám na fotky,tak každopádně opatrně oloupat,pokud jsou tam zbytky spárovačky,tak přebrousit.Jak to vypadá,tak tam moc dlaždiček nezbylo.Pokud bys některé rozbil,tak kup nové a udělej z nich řadu,aby se elimiloval rozdíl v šarži.
JABRAKA