Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čerpadlo na dešťovku

zdravím...
potřeboval bych poradit.
mám nádrž na dešťovku a potřeboval bych do ní nějaké čerpadlo.nějaké obyč a levné, ale aby to dokázalo zalévat, tzn. připojit na zahradní hadici 1/2" 40m a aby to stříkalo nějak trochu solidně.

děkuji mnohokrát

tak i vodárna i toto čerpadlo vypadá dobře.
výhody nevýhody?
docela by se hodilo když po zalévání zavřu kohout a čerpadlo se samo vypne.
jestli je ponorné nebo musí být venku je celkem jedno.
má některé z nich pojistku aby se nespálilo když dojde voda v nádrži?
k tomu malyši to chce asi tu hadici 3/4" naproti tomu u vodárny šla by na kohout použít 1/2"
?

Vicemene si si odpovedel sam. Malyse prineses(je malej a lehkej), hodis do vody, strcis do zasuvky a cerpas. Vystup je sice na 3/4", ale to se da snadno zredukovat, redukce je za par korun a pulmetr 3/4" te nezruinuje.
Vodarna de musi usadit, je velka a tezka, musi se okolo udelat trochu instalateriny, zato poskytuje ten komfort vypinani a zapinani kohoutkem.
Co se tyce ochrany, malys ji nema zcela urcite, ta vodarna nevim. Ale pokud zalevas rucne, zasadni problem to neni ani pro jedno, v navodu sice pisou ze nikdy nesmi bezet na sucho, ale pul minuty to prezijou.

díky...vidím to na nějakou tu levnou vodárnu...stejně musím vybetonovat kaslík pro čerpadlo k ČOVce, tak hned vedle může být další pro vodárnu...tak pohoda s tím, že to nemusím nechat stříkat a běžet vypnout čerpadlo za to stojí.počítám, že to bude fungovat i tak, když mám na té hadici tu sprchu zalévací, tak že když ji zavřu a voda nepoteče tak se vodárna vypne...?