Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Voda ve sklepě

Dobrý den. Mám problém s vodou ve sklepě. Z jara a po větších deštích se mi objevuje voda ve sklepě. Je to rodinný dům starý 10 let a nejspíš špatně slepená izolace. Mám udělaný trativod s dírou na nejnižším místě s čerpadlem. Chtěl jsem se zeptat jestli by bylo možné podlahu sklepa zvednout dát pod ní odvoďňovací trubky a svízt to přímo do kanalizace-to znamená, že by pod podlahou vedla trubka přímo napojená do kanalizace. Je to možné abych tím zabránil vodě ve sklepě? Popřípadě nevíte, která firma by se tímto problémem mohla zabývat? děkuji

Nerozumim vyrazu: Mám udělaný trativod s dírou na nejnižším místě s čerpadlem. Znamy mel podobny problem a musel okolo baraku udelat vrty, do kterych se stahovala voda a pak odcerpavat tuto vodu do kanalizace. Rozhodne nedoporucuji odvadet vodu do trativodu. Ta by se vracela zpet.