Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě ojetiny

Ahoj,
naše staré auto pomalu dosluhuje, tak jsme se s tátou rozhodli koupit nějaké jiné. Sháníme nějakou slušnou ojetinu do cca 80 000 Kč, nejsme zrovna bohatí a nové, nebo dražší auto si nemůžeme dovolit :.(. Chceme nějaké spolehlivé auto, se kterým nemusí být člověk víc v servisu, než na silnici a které má přijatelnou spotřebu. Já vím že za 80 000 se nedá sehnat nic moc, ale v rychlosti jsem našel třeba tohohle Citroena C3, myslíte si že to bude dobrá koupě, nebo ne? Nebo bude lepší třeba Fabia? Jde nám o poruchovost, spolehlivost a dostupnost a cenu náhradních dílů. Děkuji za reakce ;-)

Tak, naskytla se další možnost. Otec tátova kamaráda prodává Fábku 1,4 16V r.v. 2001 najeto asi kolem 75 000 Km za asi 75 000 Kč. Je to tak trochu puntičkář, takže se o auto docela dobře stará. Prodává ji, protože chce novou Fábku s klimatizací, tahle ji nemá. Takže zase docela dobrá šance :-), jenom škoda že nemá klima :-/

Ona ta klimačka opravdu není nutnost, jen v opravdu velkých hicech a to ještě na delší cesty. Na cestu do 10km to nemá cenu pouštět, auto se ani nestihne vychladit, takže je člověku stejně teplo od rozpálenýho interiéru a z toho studenýho vzduchu je to pak na nachlazení. Já sám pouštím klimu jen když je opravdu velký teplo a na delší cesty (do práce asi 40km).
A pokud dotyčný dosud klimačku neměl, tak mu vlastně ani nebude chybět.

Jasně, rozumně bouraných aute se netřeba bát!
Stejně více jak polovina aut s kterýma se jezdí je více či méně bouraná, např výměna nárazníků atd.
Třeba v Praze je dle mne má vyměněno cca 90% aut :-)
Ale jak píšou kolegové, záleží jak je bouchlá, pokud na bok nebrat, také záleží kdo to po havárii opravoval.
Ale pokud máš na možnost koupit jiné nebourané auto je to určo lepší.
Jinak než koupíš jaké koliv auto obětuj 500Kč za kompletní prověření auta přes www.cebia.cz

Vyplatí se to !!