Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chopper do 40 000

Zdravím,
najde se tady nekdo, kdo rozumi motorkam typu chopper/cruiser?
Na dalsi sezonu si chci poridit nejakou starsi masinu (staci 125cm) - jsem samozrejme omezen financemi. Par typu mam vyhlidnutych - je tady nejaky specialista? ;-)

Diky za reakce,
Tomas

Nechci Ti nic rozmlouvat ohledně chopra, ale něco přeci jen na ukázku, Choper má nízko těžiště, jízda s ním na silnici, kde jsou vyjeté koleje je dosti riskantní, obzvláště pro nováčky i kdejaký výmol, odpérování též nic moc. Pokud to nemá patřičný výkon je to samozřejmě i jízda na srdce (práskáš heftem jak divokej). Každému se líbí něco jiného. Já vlastním velké enduro patřičně výkonné a jízda kolem stovky je brumlání. Předjetí není problém a to v současnosti na našich silnicích je podstatné

Neřek bych že jízda na chopru je nebezpečná, kolega mi půjčil Yamahu Virago XV535 nebo něco takového a vyrazili jsme na víkend pryč a byla to paráda. Jel jsem na tom poprvé a že bych měl náký problémy co tu píšeš bych neřek. Nikdy jsem neviděl a neslyšel že by se vymázl někdo chopru akorát na silničních a párkrát na endurech. Když se někdo vymlátí na choppru tak to většinou končí pár odřeninami jak na těle tak i na motorce.