Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bojler

prosim poradte mi nekdo dnes se mi vytopila cela koupelna tekl bojler . po vyposteni vody z bojleru a sundani ze steny se mi podarilo zjistit odkud ze ta zatracena voda tece , ze zadu jak je zavesny drzak na bojleru tak je tam prisroubovany samoreznymi srouby as toho jednoho tekla ta voda. po odsroubovani nylo videt ze tam kdysi pri vyrobe pouzili pod drzak montazni penu ktera tam jiz byla pomalu nechapu proc ten drzak neprivarili . myslite ze tam mam dat montazni penu pod drzak a zasroubovat dekuji za odpoved

Utěsnění montážní pěnou? A samořezné šrouby? Nebyla by fotka? Co to bylo za značku abych se jí případně velkým obloukem vyhnul? Jak je ten bojler starý?

Ten samořezný šroub je opravdu zašroubovaný do tlakové nádoby bojleru nebo jen do vnějšího oplechování?

PRO čumila:Bože když jsi tak omezeny,tak se podivej na ten co máš doma(u známých,příbuzných,)psal jsem něco takového?Mimoto nejsou jen přivařené horní držáky,jak píše kolega,ale třeba na zavařené matky na obalu,byl jsem montér UT a namontoval jsem jich ca 150 ročně ......U el bojlerů jsou držáky jen na obalu běžná věc.
CIT:šroubky v pěnové izolaci?-to může napsat jen inženýr nebo doktor.

:Bože když jsi tak omezeny,tak se podivej na ten co máš doma(u známých,příbuzných,)psal jsem něco takového

Ať koukám jak koukám, při své omezenosti nenacházím nic v izolaci.
Jestli to nebude tím, že je to ležatá dvoustovka původem tuším Koventa nyní replika dělaniko nerez.

Velice se omlouvám, že jsem svou tupostí narušil jemnou harmonii tvé duše.

Nyní mne omluv, odjíždím si vyzvednout diplom, ještě nevím, jestli budu doktor nebo inženýr.