Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak musí být rovný podklad pod podlahovým polystyrenem

Jedná se mi o to, že v jedné místnosti mám škváru. a v druhé písek. a teď se mi jedná jak hodně moc musím dělat rovinu, jestli vadí větší kusy škváry případně kousky cihel, když budu dávat 5cm polystyren a na to ještě desky s podlahovým vytápěním.

někdo mi říká, že je to jedno, že na to stejně půjde beton, ale mě se to nezdá

jedná se o podsklepenou část. Teoreticky můžu dát dvě 5cm desky na sebe. Kupoval jsem je nejdříve, že to tak udělám. Jinak ta podlahovka bude jen jako doplnkové topení. V místnosti nechám stávající radiátory, tohle bude jen v části místnosti, kde je kuchyň s jídelnou. Ještě bych na srovnání terénu mohl navést písek, také jsem o tom přemýšlel