Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plynová přípojka

Mám dotaz ohledně plynové přípojky. Nevím, jaká je běžná praxe, ale dala by se nejprve zbudovat samotná plynová přípojka k RD a až pak vnitřní rozvody plynu v domě? Díky za odpovědi

určitě to jde.je lepší už vědět kde cca bude kotel a kde třeba plynová varná deska.plyn se přivede k ZD a trubka se tam zatím uřízne a zavaří.jinak pokud jde plyn v zemi někam dál podél základové desky tak by měl být výkop tuším alespoň metr od ní...já jsem dělal přípojku taky když byla hotová jen základová deska protože jsem táhnul jedním výkopem rovnou i vodu a elektřinu a potřeboval jsem to protáhnout prostupama...