Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výměna kartuše u pákovky

ahoj,
je to tu na poradně už párkrát probírané, ale to, po čem hledám, jsem nenašel.
Vodovodní baterie jde ztuha, chci ji rozebrat a vyčistit/vyměnit kartuši.
Páka baterie má shora deklík, nikde nevidím žádný šroubek. Deklík má v sobě zářez jakoby na šroubovák. Ať už se snažím decentně páčit deklík ven nebo jej vytočit (presumpce závitu), tak mi to nejde. Otázka zní: použít hrubou sílu?]:)

Díky za tipy.
[img=/file/view/715-28072010031-jpg]http://kutilska.poradna.net/file/view/715-28072010 031-jpg[/img]

Jenže v tom je právě jádro pudla, které jsem jaksi zapomněl uvést, a sice že tato baterie nic dalšího vydloubávacího nemá. Teplá/studená nejsou indikovány štítkem vepředu, ale proužky nahoře na té pákovce. Proužky vyjmout nende.