Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Auto za 35tisíc.

Zdravim.

No za 3 roky z brigád jsem pošetřil 37.500,-
Co byste za to pořídili vy?

Já nemám moc lidí,kteří by mi s tím mohli poradit,v rodině tomu nerozumí a kamarádi spíše motorkaří.
Takže například: co takováto "oktávka" ? http://www.otomoto.cz/index.php?sect=show&id=C1428 1688
http://www.otomoto.cz/index.php?sect=show&id=C1160 3586

Zbytek peněz na přepis a nějaké drobnosti co budou potřeba do toho investovat.
(pojistku mi budou platit naši)
Snad bych ještě dodal,že za 14 dní dostanu řidičák a toto vozidlo bude moje první.

loading...

Taky se primlouvam za Japonce a za Nissan 2x. Ta Almera mu udela jeste super sluzbu a nevypada jeste tak strasne. Je jich docela dost, staci pohledat, 1,4 benzin vidim jako naprosto bezproblemovou, uspornou a pritom i celkem zivou motorizaci. ¨

Treba tady :http://rychle.cars.cz/xchanger/arc/carDetail.jsp?c id=1279736281732394157, nebo tady :http://rychle.cars.cz/xchanger/arc/carDetail.jsp?c id=12731634761936661, tak hodne stesti .

Nechci ti kazit iluze, ale tohle dělají prakticky všechny autobazary, je úplně jedno jestli AAA, Trotina, nebo auto ESA, pokud nastane problem, horko těžko se budeš domáhat nějaké nápravy, je to většinou velice dobře právnicky ošetřeno.

AAA mají jednu velkou nevýhodu, proti "no name" bazárkům a to je že prodají obrovské množství aut. V povědomí lidí je to mamutí bazar, kde se dělaj jen samý šmeliny a na 100% tě oberou, ale už nikdo nepřetřásá to kvantum spokojených zákazníků.
Nejsem zaměstnanec, ani placená reklama pro AAA, je to vždycky na kupci, ten má prachy a je na něm kam je nacpe, pokud tomu nerozumí a nečte smlouvu, jeho boj.

Apropos, za oněch 35 000 nemůže čekat vymašličkovanou káru, která mu bude bezproblému sloužit 10 let. Proto bych vsadil na spolehlivost a tu NISSAN jednoznačně má, a je naprosto jedno kdo to zrovna prodává. Každý auto je originál kus, takže asi tak...

Ale v životě si malý autobazar nedovolí tolik sviňáren jako ty AAAčka. Vezmou vrak co už nemá co dělat na silnici v hodnotě 5000,- vymění mrtví díly za díly těsně před smrtí, nablejskaj to a prodaj za 30000,-. Já bych auto v bazaru nikdy nekoupil, dají se přes inzeráty sehnat levnější auta v lepším stavu, jediná nevýhoda je že proto auto můžeš jet i 150km.

když naletíš tak prachy z toho člověka vyrazíš lépe než z ňákého bazaru

Pokud je to onen zmiňovaný superhajzl, kterej ti prodal naleštěnou bídu, tak ten ví, co dělá a z takových se prachy vyráží hodně těžko.

A nebo se dá vybrat auto tímto způsobem:

1) musíš na zemi nakreslit pentagram
2) do každýho rohu postavit svíčku (zapálenou)
3) stoupnout si do toho pentagramu
4) sedmnáctkrát se otočit proti směru hodinovejch ručiček a odříkávat přitom tolerance v soustavě jednotného hřídele
5) pokud budeš postupovat správně, tak se z toho otáčení pozvracíš, to nachytáš do připraveného papírového sáčku
6) sáček hodíš na vyhlídnuté auto, pokud se přilepí tak nebrat, pokud spadne na zem tak ho můžeš koupit.
:-D

Vážení. Všichni tady řešíte cenu náhradních dílů a neuvědomujete si že uvažovaný ročník je ideální na nákup dílů z vrakáče, bouraček, případně od soukromníků, kterým zůstaly zbytky z prodaného vozu. Já sám jsem řešil dilema zimních pneumatik, zda koupit za 3600 čtyři plecháče bez gum , nebo vydržet. Na inzerát jsem koupil teď za 2000,- nové zimní pneu na plecháčích z bouračky. Kolegovi kapotu od srnce .... klouby, čepy, tlumiče výfuky ... na to je Rall, Kelly .... Druhovýroba do starého auta patří, vydrží do koupě nového, nebo jiného auta.;-)
A veselé na tom je, že to jde napříč značkami.

Čau já na tvém místě bych koupil feldu,české nenáročné auto 1.3 obsah nízká pojistka i spotřeba,dostupné díly za BABKU,když to náhodou někde do něčeho buchneš tak vše seženeš opravdu lacino.Nedávno jsem toto řešil s dcerou ma řidičák 14 dní koupil jsem feldu.Já sám ji mám taky a nemužu si vynachválit.

Tohle a 140 na dálnici? Ani nápad, toto je totiž Fabia Junior - ta nejlevnější Fabka, co se dala sehnat. Nejslabší motor, nejchudší výbava, vlastně ještě odrbaná základní výbava.
Výbava:

airbag, Letní pneu na voze, autorádio, náhradní kolo, a mnoho další výbavy

Ale je fakt, že je to novější, než Felicie, jen od toho motoru nečekej zázraky. Tak pro kloboučníky na nedělní nákup do Lidlu.

140 dá, maximální rychlost podle výrobce je 150, ale s jazykem na vestě:

Okolo stovky ovšem motor ztrácí dech a na dálnici už si řidič nemůže moc vyskakovat a předjíždění si musí dobře rozmyslet.

a vírem v nádrži:

Méně movitý řidič bude jistě hned po ceně nejvíc hledět na provozní náklady. Výrobce udává kombinovanou spotřebu těsně pod hranicí šesti litrů - konkrétně 5,9 l/100 kilometrů. Nám se sice takto nízké hodnoty nepodařilo dosáhnout, ale nutno dodat, že jsme vůz nijak nešetřili a preferovali jsme prověření všech vlastností motoru na úkor ekonomické jízdy. Ale i tak se průměrná spotřeba pohybovala kolem sedmi litrů na 100 km. I v městském provozu naše spotřeba překračovala hranici udávanou výrobcem - 7,8 l/100 km, my jezdili přibližně za 8,5 litru

Takže to živení motoru 1.2 není levné, právě naopak.
Recenze:
http://magazin.auto.cz/testy/skoda-fabia-classic-1 -2-htp-40-kw-trivalec-bez-ostudy-12-2002.html

150km/hod? Jo, z kopca s větrem v zádech. Já právě asi týden jezdil do práce s Fábkou 1,4l @ 44kW a 130km/h jsem z toho tahal opravdu s tím pověstným jazykem na vestě. A tato mrcha je ještě slabší.
A spotřeba teda nic moc, to já s Oktávkou jezdím sice o něco dráž, ale s dvojnásobným výkonem. I když 5,9l taky dosáhnu, ale jen mimo město a s hoooodně lehkou nohou a s očima přilepenýma na palubní počítač (měření okamžité spotřeby). Ale obvykle to nehrotím, ten litr už mě nezabije, nekupoval jsem auto jen kvůli co nejnižší spotřebě.