Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Auto za 35tisíc.

Zdravim.

No za 3 roky z brigád jsem pošetřil 37.500,-
Co byste za to pořídili vy?

Já nemám moc lidí,kteří by mi s tím mohli poradit,v rodině tomu nerozumí a kamarádi spíše motorkaří.
Takže například: co takováto "oktávka" ? http://www.otomoto.cz/index.php?sect=show&id=C1428 1688
http://www.otomoto.cz/index.php?sect=show&id=C1160 3586

Zbytek peněz na přepis a nějaké drobnosti co budou potřeba do toho investovat.
(pojistku mi budou platit naši)
Snad bych ještě dodal,že za 14 dní dostanu řidičák a toto vozidlo bude moje první.

Tohle a 140 na dálnici? Ani nápad, toto je totiž Fabia Junior - ta nejlevnější Fabka, co se dala sehnat. Nejslabší motor, nejchudší výbava, vlastně ještě odrbaná základní výbava.
Výbava:

airbag, Letní pneu na voze, autorádio, náhradní kolo, a mnoho další výbavy

Ale je fakt, že je to novější, než Felicie, jen od toho motoru nečekej zázraky. Tak pro kloboučníky na nedělní nákup do Lidlu.

140 dá, maximální rychlost podle výrobce je 150, ale s jazykem na vestě:

Okolo stovky ovšem motor ztrácí dech a na dálnici už si řidič nemůže moc vyskakovat a předjíždění si musí dobře rozmyslet.

a vírem v nádrži:

Méně movitý řidič bude jistě hned po ceně nejvíc hledět na provozní náklady. Výrobce udává kombinovanou spotřebu těsně pod hranicí šesti litrů - konkrétně 5,9 l/100 kilometrů. Nám se sice takto nízké hodnoty nepodařilo dosáhnout, ale nutno dodat, že jsme vůz nijak nešetřili a preferovali jsme prověření všech vlastností motoru na úkor ekonomické jízdy. Ale i tak se průměrná spotřeba pohybovala kolem sedmi litrů na 100 km. I v městském provozu naše spotřeba překračovala hranici udávanou výrobcem - 7,8 l/100 km, my jezdili přibližně za 8,5 litru

Takže to živení motoru 1.2 není levné, právě naopak.
Recenze:
http://magazin.auto.cz/testy/skoda-fabia-classic-1 -2-htp-40-kw-trivalec-bez-ostudy-12-2002.html

150km/hod? Jo, z kopca s větrem v zádech. Já právě asi týden jezdil do práce s Fábkou 1,4l @ 44kW a 130km/h jsem z toho tahal opravdu s tím pověstným jazykem na vestě. A tato mrcha je ještě slabší.
A spotřeba teda nic moc, to já s Oktávkou jezdím sice o něco dráž, ale s dvojnásobným výkonem. I když 5,9l taky dosáhnu, ale jen mimo město a s hoooodně lehkou nohou a s očima přilepenýma na palubní počítač (měření okamžité spotřeby). Ale obvykle to nehrotím, ten litr už mě nezabije, nekupoval jsem auto jen kvůli co nejnižší spotřebě.