Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Voda v lednici - jak zamezit její tvorbě ?

Ahoj, mám v lednici na dně vodu. Problém možná bude v odtoku na zadní vnitřní stěně lednice - viz. fotka:

[IMG]9prvqa.jpg[/IMG]

Čistění dírky nepomohlo. Lze nějak tuto vodu vypustit zezadu - opět viz. foto? A jak tuto závadu opravit? Ta kaluž na dně lednice se mi tvoří hodně rychle - řádově dny.

Mám podobný problém. Namrzá mi zadní stěna u ledničky a poměrně rychle se vytvoří opravdu silný kus ledu. Čím to může být a jak na to ? Odtok je v pořádku, ale ta voda ze zad ledničky k němu zřejmě vůbec nestéká. A hlavně jak a proč se tam ta voda tvoří?
Díky moc

Voda vznika protoze do lednice porad chodite :o) Pri otevreni vednice vnika vlhky vzduch do lednice ktery se vysrazi na stene lednice. Pokud je na zadni stene (ta byva nejchladnejsi, protoze tam je chladici zarizeni)stale led, to muze znamenat, ze mate lednici nastavenou na moc nizkou teplotu. Kouknete se do navodu, jaka teplota ma byt a kde se meri a nastavte si podle toho teplotu.