Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Indukční cívka

Chtel bych se zeptat jaká indukční cívka je na Jawě 23 (mustang) protoze potrebuju koupit novou, ale nevím jestli 6 nebo 8 V a nebo jestli by se dala použít indučka z babety předem diky za odpověď

pokračování jawa 05 sice jo, ale 05 měla úplně jiný alternátor a úplně jiné zapojení zapalováni:
mustang-přerušovač, kondenzátor, a cívka alternátoru -připojeno na 15 ku indučky, 1 čka indučky uzeměná
jawa 05- přerušovač, kondenzátor na 1 čku, cívka alternátoru na 15 ku.