Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Překrývání hran lamel plovoucí podlahy

Dobrý den, chci se zeptat, jak moc se musejí lamely plovoucí podlahy v následují řadě překrývat. Mě se na podlaze vzhledem k rozměrům pokoje překrývají lamely jen v rozsahu 10 cm. V návodech se většinou uvádí překrývání alespoň 30 cm. Může při těch mých 10 cm překryvu vzniknout nějaký problém a pokud ano tak jaký? Díky za odpověď.

Děkuji všem za rady a názory, nakonec jsem se včera rozhodl podlahu přestavět, takže se mi teď už lamely překrývají tak jak mají. V podstatě jsme jen povyměňovaly jednotlivé řady a až ke konci jsme museli některé lamely nově uřezat. Vzhledem k ploše obýváku 35 m2 to ale taky nějaký ten čas zabralo, ale teď mám alespoň snad klidné spaní. Ještě jednou všem díky.