Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlučná sousedka

Dobrý den můžete mi někdo poradit? Sousedka co bydlí nad námi tak nám dupe nohama nad hlavou, hrká schválně nábytkem, chodí v bytě v podpodkách, tluče kladívkem do podlahy. Nebo si dá na holou podlahu bez koberce mobilní telefon a ten vibruje i v noci, což nás kolikrát i v noci zbudí. Ještě má doma stoj na posilování, který dělá fakt hluk. Dá se nějak odhlučnit strop a anebo se musí odhlučnit celá místnost? A kolik to stojí a zda je to účinné. Známí a dost lidí mi říkalo, že by si jen ona musela odhlučnit podlahu a to ona nechce. Napište mi a děkuji za odpovědi.

Zajdi na teraristickou poradnu. Georgij ti určitě DOBŘE poradí.
Todleto jsem měl taky v paneláku - neřešitelné. Sem se rači odstěhoval, bo už to bylo celkem na máry.
Třeba horko jako prase, vše otevřené a podkurevče řve pod balkónem:
Mamí, mamí...mamí, mamí...půl hoďky - ze 7. patra: co je?
Re: Hoď mi rohlík...
Řek jsem jen: neřvi tady, u vchodu máte zvonek s telefonem!
A vidíš, na domovní schůzi jsem byl projednáván!

Vše je jen netolerance ke spolubydlícím - být slušňák se dnes nevyplácí!
Taková zmije písečná/zdraví neškodná - udělá svý(do stoupačky).

Je to zajímavý, čím jsem starší, tím radikálnější metody proti netolerantním a nepřízpusobivým preferuji.

Noe, tohle je vážně těžký. Malý nevychovaný prevít za svoje rodiče nemůže. Dali mu výchovu jakou dali a je prostě po nich. Tam je třeba prudce dovychovat matku i otce. I když se říká, že starýho psa novým kouskům nenaučíš, ve chvíli, kdy zjistí, že jejich bydlení není zas tak v pohodě, jak si dosud mysleli, začne změna k lepšímu. ;-)

Víš, nejsem bijec odpůrců.
Vyměnil jsem panelák za barák - 2,5mio hypo. Doprdelepráce - proč vlastně?
Se mi v paneláku líbilo(teda skoro) - o nic jsem se nestaral a stejně jsem se tam chodil jen vyspat a chtěl jsem jen KLÍÍÍÍD!
Dnes hypo na krku a stejně se do baráku chodím taky jen vyspat! Bo musím makat na splátky.
Ve svých letech jsem čím dál tím víc netolerantní vůči nepřizpůsobivým. Jsem vlastně ještě levičák?
A bude hůř! Lituji všechny, co odevzdali něco při zbraňové amnestii. Třeba ten těžký kulomet i s náboji...hovado blbé, kretén to je, blbec...