Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hlučná sousedka

Dobrý den můžete mi někdo poradit? Sousedka co bydlí nad námi tak nám dupe nohama nad hlavou, hrká schválně nábytkem, chodí v bytě v podpodkách, tluče kladívkem do podlahy. Nebo si dá na holou podlahu bez koberce mobilní telefon a ten vibruje i v noci, což nás kolikrát i v noci zbudí. Ještě má doma stoj na posilování, který dělá fakt hluk. Dá se nějak odhlučnit strop a anebo se musí odhlučnit celá místnost? A kolik to stojí a zda je to účinné. Známí a dost lidí mi říkalo, že by si jen ona musela odhlučnit podlahu a to ona nechce. Napište mi a děkuji za odpovědi.

Příklepová vrtačka, podložka na strop, nebo futro dveří a když začne, kontrovat. Pokud to vzruší ostatní sousedy, tak jim řeknu, že to dělá ona ať s ní udělají pořádky, že na mně nedá.Nemám li sousedy, tak bych to realizoval několikrát v noci, kdo to vydrží dýl.
Dobrý subwoofer pod stropem taky přesvědčí. (Tak jsem sousedy s plovoučkou vyučil já)

O odhlučnění podlahy nemá cenu uvažovat, pokud mlátí kladivem do země... I kdyby jste to chtěl alespoň trochu zlepšit, bude třeba protihluková izolace z její strany. Nebude to levné a pochybuju, že Vám to povolí. Spíš by bylo zajímavé zjistit, proč se tak chová? Moc se mi nezdá, že by Vám jen tak z trucu dělala schválně z bydlení peklo. Nebude nějaká chyba i na Vaší straně?

Spíš by bylo zajímavé zjistit, proč se tak chová? Moc se mi nezdá, že by Vám jen tak z trucu dělala schválně z bydlení peklo.

Nemusí mít žádnej důvod. Někteří musí prostě provokovat a člověka srát. Prostě to nemaj v hlavě v pořádku. Bohužel je mezi námi spousta takových pablbu a pakrav co musí provokovat. Bohužel je škoda že se takoví blbci nesmí střílet.

Ona nám dělá naschvály jenom proto, že se u nás má opravovat střecha a nám dala podepsat smlouvu pro nás nevýhodnou, máme dvoupokojový byt a ona si napsala do smlouvy jednopokojový byt přitom vlastní třípokojovej. Jí se za něj nechce na opravu střechy dávat peníze a tak máme zaplatit nejvíce my. A sousedi jen snámi cití, ale nepomůžou.

Zajdi na teraristickou poradnu. Georgij ti určitě DOBŘE poradí.
Todleto jsem měl taky v paneláku - neřešitelné. Sem se rači odstěhoval, bo už to bylo celkem na máry.
Třeba horko jako prase, vše otevřené a podkurevče řve pod balkónem:
Mamí, mamí...mamí, mamí...půl hoďky - ze 7. patra: co je?
Re: Hoď mi rohlík...
Řek jsem jen: neřvi tady, u vchodu máte zvonek s telefonem!
A vidíš, na domovní schůzi jsem byl projednáván!

Vše je jen netolerance ke spolubydlícím - být slušňák se dnes nevyplácí!
Taková zmije písečná/zdraví neškodná - udělá svý(do stoupačky).

Je to zajímavý, čím jsem starší, tím radikálnější metody proti netolerantním a nepřízpusobivým preferuji.

Bude ze mě naprosto standardní důchodce

No, já myslím, že z tebe už důchodce nebude.

Je to sice autor hodně růžový, ne li načervenalý, důchodový systém, jak on ho podává je průběžný a ne že si škudlíme na svůj důchod, ale když vidím co se děje u nás ve fabrice a okolních hoknách, má hodně pravdy v tom článku.

Průměrný věk se sice prodlužuje, což je pravda, ale reformám jde o něco jiného. Jednak mnoho starších lidí se důchodu, na který si přispívají po celý produktivní život, nedožije. Další velké procento starších zaměstnanců pak s největší pravděpodobností přijde o práci, a to ještě dlouho před nástupem do důchodu. Zejména o tyto budoucí nezaměstnané starší občany jde. Místo solidního zaslouženého důchodu dostanou tito lidé chatrnou podporu v nezaměstnanosti, přesněji žebračenku, jejíž dobročinnost jim každou chvíli pořádně vytmaví nějaký pravicový svazák v televizním šotu.

Politici ve službách oligarchie vedou plamenné řeči (jsou za ně výtečně placeni) o potřebách důchodových a jiných sociálních reforem. Ovšem, dovedně zastírají, že za každou takovou reformou se skrývá kulišárna odbourávající staré výdobytky odborů a dělnických hnutí, které v 19. a na začátku 20. století byly velice tvrdě vybojovány.

Na poli pracovně právních vztahů regrese už funguje dávno. Asijské firmy v Evropě s neskutečnou drzostí aplikují otrockou práci, opírajíce se přitom o své domácí tradice, neboť dělnické vzpoury minulých dvou staletí Asii obešly velkým obloukem. Ovšem otrokářství je v podstatě ideálním modelem každého nerovného vztahu mezi vlastníkem a jeho pracovníkem...

Poněkud nepraktické. Doma srát na noviny, potom s tím do patra...a každej den, otravný...
(Teda pokud nejsi Bond, James Bond - ten by sral přímo v patře jí přededveřma, žejo). Navíc bába rohožku jen vyhodí a podlahu umeje.

Inspiraci hledej v klasice - "Já už budu hodný, dědečku"

A i dnešních způsobů protiútoku je mnoho.
Např.:
Na nástěnku, na výtah atd. (a dveře té hlučnice)
vylepím papír s textem:
Vzhledem k tomu, že hlučnost v tomto domě je pro mne jako
právoplatného a rovnocenného s ostatními obyvateli domu nesnesitelná
upozorňuji, že jsem nainstaloval zařízení na ovlivňování geopatogenních zón.
Toto zařízení je spínáno automaticky - dle hluku v dB.
Všem, co se nevyspí a hluk netvoří, se omlouvám.
geo_zony.htm

Zdejší obyvatel.

PS:
samo, že je to total kravina...ale když vezmeš CD Titanic a pustíš jen tu chvilku, kdy loď dře o kru (teda pokud máš slušný basswoofer),
kontaktuješ bednu kdekoliv přímo na zeď a dáš volume doprava = myslím, že tomu uvěřej!
Nejlépe v mezeře při kraválu.

Boji zdar!!!

... Doma srát na noviny, potom s tím do patra...

Dovolím si doplnit že novin musí být dostatečná vrstva, neb po uložení miny na rohožku se musí zapálit a zazvoní se na zvonek. Alespoň takto jsme to kdysi dělávali. Co udělá téměř každý když otevře a uvidí hořící noviny na rohožce si asi domyslíte...

Jé, to jsme dělali také. Nádhera pozorovat z úkrytu. Místo hoven lze použít i jiný vystřikující materiál.

Babu ničit a trvale ničit. Jako jeden kolega v mládí, když jsem pracoval v Tesle. Vedoucí ho naštval (neprávem) a tak kolega prohlásil: Já toho X. Y do blázince dostanu. A dostal. Denně drobné nástrahy: Natřené sluchátko razítkovou barvou, rozbušky do cigaret, přilepené (přibité) pantofle k podlaze, voda na židli, sůl místo cukru ke kafi atd atd. Vynalézavosti se meze nekladou. Soustavný a trvalý tlak na nervy nevydrží nikdo. Tisíce drobností a vsadím se, že do dvou měsíců je baba v Bohnicích a všichni mají klid.

Kdyby si tak chtěla osladit kafe ciankáli viď? :-)

Jinak Rce má pravdu, stálý nátlak vydrží málokdo a je jen otázkou času, kdy stejně odpadne. Jenže ono to vyčerpává i trapitele a proto je vhodnější udeřit rázně a hlavně si musí být 100% vědomá, co příště nesmí udělat. Pokud to udělá znovu, přijde další tvrdý zákrok a věř, tohle dovede srovnat velmi rychle i ty největší tvrďáky, protože ve chvíli, kdy jsou "nechtíc" vtaženi i ostatní obyvatelé, nastává čas linčování ze všech stran.
Moc nesouhlasím s protihlukem i kdyžto zabírá. Říká se, nedělej druhému to, co nechceš, aby dělal on tobě. Proto je nutné ji vykolejit jinak, ale musí vědět za co se jí dostává. Pokud má v hlavě vydlabáno, marná snaha.

Noe, tohle je vážně těžký. Malý nevychovaný prevít za svoje rodiče nemůže. Dali mu výchovu jakou dali a je prostě po nich. Tam je třeba prudce dovychovat matku i otce. I když se říká, že starýho psa novým kouskům nenaučíš, ve chvíli, kdy zjistí, že jejich bydlení není zas tak v pohodě, jak si dosud mysleli, začne změna k lepšímu. ;-)

Víš, nejsem bijec odpůrců.
Vyměnil jsem panelák za barák - 2,5mio hypo. Doprdelepráce - proč vlastně?
Se mi v paneláku líbilo(teda skoro) - o nic jsem se nestaral a stejně jsem se tam chodil jen vyspat a chtěl jsem jen KLÍÍÍÍD!
Dnes hypo na krku a stejně se do baráku chodím taky jen vyspat! Bo musím makat na splátky.
Ve svých letech jsem čím dál tím víc netolerantní vůči nepřizpůsobivým. Jsem vlastně ještě levičák?
A bude hůř! Lituji všechny, co odevzdali něco při zbraňové amnestii. Třeba ten těžký kulomet i s náboji...hovado blbé, kretén to je, blbec...