Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MP3 Emgeton X1 Cult

Dobrý den,
může mi někdo poradit, zda se dá "rozebrat" - otevřít nějak šetrně MP3 Emgeton X1 Cult. Je už dávno po záruce, upadl mi na zem a přestal se zobrazovat display. Zprvu, když jsme na něj klepl jemně, tak naskočil, teď už ne. Bylo mi řečeno, že by mohl být uvolněn "nějaký" kontakt. Pokud se to nepovede tímto opravit je mi stejně nanic, když vlastně nemůžu nic ovládat, jelikož nevidím "co" štěluji tlačítky. Data jsem již z něj stáhl na HDD v PC. Ale budu moc rád za jakoukoliv radu, zda to vůbec lze. Zatím jsem dospěl pouze k tomu, že jsem vyšrouboval 4 malinkaté šroubky po stranách, ale tím jsem skončil.
Děkuji.

Právě jsem řešil problém s tlačítky, takže jsem do vnitř taky potřeboval. Po odšroubování viditelných šroubků je nejprve potřeba odstranit spodní plast, který drží na čtyřech pacičkách, které se zapírají o obvodový plast. Stačí mezi ně vecpat malý šroubováček a pak zapáčit. Pak se objeví tišťák s dalšími šroubky. Na to, aby se dal odstranit i horní plast je třeba jich odšroubovat šest (jeden, co je na hold přepínači, není potřeba odšroubovat). Pak už to jde samo.