Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem strop z OSB desek ?

Dobrý den,

dělám rekonstrukci. strhl jsem strop (rákos, ...) Teď na mě koukají trámy a na nich jsou prkna ve dvou vrstvách a beton. Nad tím půda. Zatím půda do budoucna podkroví.
Z čeho mám udělat strop v přízemí ??? Do sádroše se mi moc nechce. Přemýšlel jsem nad OSB deskami 12mm s perodrážkou.a přivrtat rovnou na trámy. Nebo je jiná možnost. Pak bych ten strop natáhl asi perlinkou a štuk.

celková rekonstrukce byla děláná podle min. majitele někdy v cca 75tým.
Trámy jsou o.k. vrchní prkna taktéž. Beton se nahoře nedrolí, tak ho tam v budoucnu také budu nechávat. Izolaci stropu právě nevím zda ji tam dávat nebo ne.
Nyní dělám místnosti pod a tam nechám trochu škváry na to polystyren, beton a palubky. Tato část je částečně podsklepena.