Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hladinovy spinac - 2 urovne

Dobry den

ve sklepu mam udelanou studanku v ktere kolise hladina vody.
Sehnal jsem male cerpadilko, potrebuji poresit ale "neco" co by tomu cerpadlu dalo povel aby seplo pri vysce hladiny "X" a vyplo pri vyscehladiny "Y".
Pojmenoval bych to hladinovy dvourovnovy spinac.
nemate s tim nekdo zkusenost? Nevykutil jste uz nekdo neco podobneho?

Predem dekuji

DKK

Na co je tam ta šňůrka paralelně s pevným spojem? Kdyby ta tyčka prdla? Jen aby se do té vody někdo nezřítil při důkladné kontrole, jestli je tam ještě kuželka. Kamarádi si na čundru chladili pivo u splavu. Jeden si šel pro vychlazené, chytil vrávorku a byl tam.