Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stoláři pomoc - jak na nažehlovací hrany

Chci si sám vyrobit stolek pod počítač, protože mi žádný z prodávaných nevyhovuje. Nechal jsem si nařezat lamino desky 18 mm silné a dokoupil jsem si k nim papírové nažehlovací hrany. Teď bojuju s nažehlováním těch hran. Nažehlit jdou pěkně, ale mám problém s ořezáváním jejich okrajů, které tem zůstávají. Zkouším různé techniky od různých nožů, řezáků po nůž z hoblíku. Výsledek ale pořád nevypadá dobře, buď zajedu až do lamina a je tam vryp, nebo je to seříznuté málo. Stolaři, poraďte mi prosím nějakou techniku, nebo nástroj jak se to vlastně má dělat. Děkuji.

:-) Skutečně. Jsem potřeboval uříznout nějakou hadicu a po půlhodině slídění jak hladovej pes, vidím konečně nějakého zaměstnance. Šoural se kolem regálu já sprintoval, že si ho nadběhnu druhou stranou aby mi ho neslovil někdo jiný. On musel někde prolnout hmotou regálu a zmizet uvnitř, protože na druhou stranu nedošel. Možná se sesvítil někam úplně jinam. Bližším průzkumem zjištěno, že mají mezi zbožím různé bezpečnostní úkryty tvaru ležícího muže.

Přesě tak !!!
V Olomouckém OBI je také děsný problém nalézt potřebný personál a to vždy i mimo špičku !!
Nažehlení hran neprovedou ani u kuchyňské desky za 2000,- Kč
Ceny superzloějské, za dva panty 175,- Kč ve městě tytéž za 20,- Kč